Bezienswaardigheden in Dordogne
Sunêlia Le Séquoia ligt in de stad Payrac en is dus geen camping in Dordogne, maar het complex ligt wel aan de rand van deze prachtige regio. Je kunt dus zeker genieten van alles wat hier te zien en te doen is.
Breng een bezoek aan de middeleeuwse stad Sarlat. Bezichtig de kathedraal of flaneer op woensdag of zaterdag op de gezellige markt.
Reis vervolgens verder naar de wereldberoemde grotten van Lascaux. De meer dan 600 prehistorische muurschilderingen moet je zeker eens gezien hebben.
De oorspronkelijke grot is gesloten, maar deze is tot in de kleinste details nagemaakt. De beleving zal er dus niet minder om zijn. En natuurlijk kun je in Dordogne ook gewoon genieten van de groene natuur!
Steden in Lot
In het departement Lot ligt de beroemde druipsteengrot Gouffre de Padirac. Deze grot bezoek je per boot, wat een unieke ervaring is.
Ook liggen er in dit departement enkele mooie dorpen en steden die een bezoek meer dan waard zijn en die vanuit Sunêlia Le Séquoia eenvoudig te bereiken zijn.
Zo is er het stadje Souillac in de vallei van de Dordogne. Deze plaats staat bekend om een prachtige abdijkerk en een indrukwekkend belfort.
Of snuffel rond in de vele leuke winkeltjes in Cahors, de hoofdstad van het departement Lot. In de kastelen rondom de stad Duravel zullen je kinderen zich echte ridders wanen.
Het dorp Saint-Cirq-Lapopie ligt op een hoge rots aan de rivier de Lot en is in zijn geheel geclassificeerd als historisch monument. De stenen huizen met bruine daken en overal bloemen vragen erom om gefotografeerd te worden.
In Figeac kun je daarentegen zogenaamde ‘soleilhos’ bezichtigen. Op deze middeleeuwse open zolders werden vroeger vruchten gedroogd. Neem ten slotte een kijkje in Gramat om de Gramatschapen met hun zwart omrande ogen en oren te zien.
Wist je dat Sunêlia Vacances ook campings aan zee heeft? Een leuke tip is de regio Nouvelle-Aquitaine in West-Frankrijk. Ga voor meer informatie over campings aan de Atlantische Oceaan naar onze website.
Heb je je keuze gemaakt en gaat je volgende vakantie naar Sunêlia Le Séquoia? Boek nu een verblijf. Je zult er zeker geen spijt van krijgen!